Klasyfikacja otwarta PDF 2026

    2020   2024   2025   2026  

Miesiące: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

LpNazwisko imię01-0501-1201-1901-2602-0202-0902-1602-2303-0203-0903-1603-2303-3004-1304-2004-2705-0405-1105-1805-2506-0106-0806-1506-2206-2907-0607-1307-2007-2708-0308-1008-1708-2408-3109-0709-1409-2109-2810-05Suma
PDF
1Anderszewski Jerzy8918881081041111114124.51131131142938108773774910251.5
2Wrześniowski Wojciech10410810679699910928785104981081035995228248
3Piskorski Stefan89188810810411117114124.511311342108773774910231.5
4Kłosiński Jarosław104128106969991091785481085995190
5Walkiewicz Wojciech132636111037577653796263610511262191535113185
6Grabowski Adam1326361110375776537962636105262191535113175
7Djakowski Piotr261463.58779931011633451028326972156.5
8Bielawska Halina26143.587799310116334510283210321142.5
9Pleskot Andrzej22654211531523484.519492642.5651719731136
10Czuba Donat5102555122351211153.524381.5542.5392522344132.5
11Dobkowski Dariusz22654211531523489492642.5651719731130.5
12Sobolewski Alfred456236123512111513.524381.554392522344123
13Łątka Andrzej678412121212713137113
13Zgoła Anita1431323.53.545314832723.51711.581142321116113
13Zgoła Bogusław1431323.53.545314832723.51711.581142321116113
16Mielczarek Leszek678410121212131328107
17Gończ Tadeusz21363.52242127414101113713411582.5
17Dubowik Leonard21363.52242127414101113713411582.5
19Bartko Wiesław102555121162.597267.5
20Kaleta Zbyszko 11103832845
21Czarkowski Waldemar4236116
22Głąbocki Marek4.515.5
23Rucińska Jolanta314

Punktacja długofalowa PDF w turnieju par

PDF = U/2 + 1 - L + Premia
U - liczba uczestników
L - lokata
za 1 lokatę Premia = 3
za 2 lokatę Premia = 2
za 3 lokatę Premia = 1
za dalsze lokaty Premia = 0

W turnieju indywidualnym algorytm jest bardziej skomplikowany, ale daje zbliżone wartości punktów PDF.

W klasyfikacji miesięcznej spośród 4 lub 5 turniejów pomijany jest 1 najgorszy wynik.

W klasyfikacji rocznej brane pod uwagę są 34 najlepsze wyniki.

Wersja 2.1