Klasyfikacja otwarta PDF 2025

    2020   2024   2025   2026  

Miesiące: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  

LpNazwisko imię01-0601-1301-2001-2702-0302-1502-1702-2403-0303-1003-1703-2403-3104-0704-1404-2805-0505-1205-1905-2606-0206-0906-1606-2306-3007-0707-1407-2107-2808-0408-1108-2509-0109-0809-1509-2209-2910-0610-1310-2010-2711-1011-1711-2412-0112-0812-1512-2212-29Suma
PDF
1Mielczarek Leszek841181213126101111104117813911678111181261213131241311326
2Anderszewski Jerzy3105681112911371244981073.59106749411125113.5110110971010121068111091169325
3Piskorski Stefan3105681112911371244981073.59106749411125113.5110971010121068111091169321
4Wrześniowski Wojciech83986136471101010711101485644871351955101031796884114789695284
5Łątka Andrzej8126108511111041178911678111181261213131241311278
6Kłosiński Jarosław39664710101071110146448713195103179884114789695255
7Czarkowski Waldemar2642106109912563911811101139962745721431031.58465.5727236.5
7Sobolewski Alfred26421061099125639118111011399627457211311431031.58465.5727236.5
9Walkiewicz Wojciech84111292516751215316482.553169101143.52366524.5559523.512993223.5
10Grabowski Adam122516751215316482.55369101143.52366524.5559523.512993202
11Djakowski Piotr5273295313412351136493.572.51532322173510445363141193.55.524201.5
12Bielawska Halina527325313412351136493.572.51532322173510445363141193.55.524195.5
13Pleskot Andrzej181103741351423741222141311123.56728123311.54.54861.5511511164.5
14Dobkowski Dariusz181103741351423741222141311123.56728231.54.54861.5511511163
15Czuba Donat144828288543252.51.5621513.544282131.51.56632129.5
16Zgoła Anita2.55336413265.5163394424261.51.5323434107
17Zgoła Bogusław2.5533643265.5163394424261.51.5323434106
18Bartko Wiesław18288852513.54428231.51.5663294.5
19Gończ Tadeusz2.541112524112225.5312.51.52125311.51233152186.5
19Dubowik Leonard2.541112524112225.5312.51.52125311.51233152186.5
21Romański Janusz551310110650
22Rucińska Jolanta44243252.51.5634
23Nowotka Stanisław12517
24Jarząbek Paweł99
24Dryhynycz Artur99
26Doroszuk Mirosław55

Punktacja długofalowa PDF w turnieju par

PDF = U/2 + 1 - L + Premia
U - liczba uczestników
L - lokata
za 1 lokatę Premia = 3
za 2 lokatę Premia = 2
za 3 lokatę Premia = 1
za dalsze lokaty Premia = 0

W turnieju indywidualnym algorytm jest bardziej skomplikowany, ale daje zbliżone wartości punktów PDF.

W klasyfikacji miesięcznej spośród 4 lub 5 turniejów pomijany jest 1 najgorszy wynik.

W klasyfikacji rocznej brane pod uwagę są 34 najlepsze wyniki.

Wersja 2.1